KABATAŞLILAR DERNEĞİ’NİN “YÖNETİM KURULU ONUR ÖDÜLLERİ”
VE “KABATAŞLILARA GÖRE 2011’İN EN İYİLERİ”
ÖDÜL TÖRENİ 18 OCAK 2012 ÇARŞAMBA FERİYE’DE YAPILACAK


Kabataşlılar Derneği tarafından her yıl yapılmakta olan “Yılın En İyileri” anketi ile Yönetim Kurulu Onur Ödülleri açıklandı.
“2011’in En İyileri”anketine öğrenci kardeşlerimiz, öğretmenlerimiz ve dernek üyelerimiz katılmışlardır.
Ödülümüzü kazananların listesi aşağıda yayınlanmakta olup Ödül Töreni 18 Ocak 2012 Çarşamba günü okulumuzda HamdiSaver (Feriye) salonunda yapılacaktır.


YÖNETİM KURULU ONUR ÖDÜLLERİ

AHMET TANER KIŞLALI AYDIN ADAM ONUR ÖDÜLÜ: SERVER TANİLLİ
SÜLEYMAN SEBA SPOR ADAMI ONUR ÖDÜLÜ: DOĞAN BABACAN - NECMİ TANYOLAÇ- ALİ İHSAN KARAYİĞİT
ADNAN KAHVECİ DEVLET ADAMI ONUR ÖDÜLÜ: KÜRŞAD TÜZMEN
OMER KAVUR SİNEMA ONUR ÖDÜLÜ: FİLİZ AKIN – TARIK AKAN
FERİDUN KARAKAYA TİYATRO ONUR ÖDÜLÜ: GENCO ERKAL
NEHAR TÜBLEK KARİKATÜR ONUR ÖDÜLÜ: ERDOĞAN BOZOK
BEHÇET NECATİGİL EDEBİYAT ONUR ÖDÜLÜ: AHMET ÜMİT
CAHİT KOCAÖMER KABATAŞ’A HİZMET ONUR ÖDÜLÜ: ŞÜKRÜ GENÇ



KABATAŞLILARA GÖRE 2011 YILININ EN İYİLERİ



 GAZETE ÖDÜLLERİ
1           
En iyi Gazete HÜRRİYET                       
2
En iyi Köşe Yazarı
YILMAZ ÖZDİL
TELEVİZYON ÖDÜLLERİ
3
En İyi Haber Spikeri
ALİ KIRCA ve FATİH PORTAKAL (fox)
4
En İyi TV Kanalı
KANAL D
5
En İyi Haber Programı
SHOW TV ANA HABER ve  FOX TV SABAH HABERLERİ
6
En İyi Müzik Kanalı
NUMBER ONE
7
En İyi Spor Programı MARATON
8
En İyi Tartışma Programı
GENÇ BAKIŞ (Abbas Güçlü)
9
En İyi TV Show Programı
BEYAZ SHOW
10
En İyi Belgesel Programı
NATİONAL GEOGRAPHİC
11
En İyi Film / Dizi Müziği
MUHTEŞEM YÜZYIL
12
En İyi Reklam Filmi
BISCOLATA
13
En İyi Yarışma Programı
O SES TÜRKİYE (Acun Ilıcalı)
RADYO ÖDÜLLERİ
14
En İyi Radyo Kanalı
FENOMEN
15
En İyi Radyo Programı
GEVEZE (Radyo Virgin)
KÜLTÜR ve SANAT ÖDÜLLERİ
16
En İyi Şair
KÜÇÜK İSKENDER
17
En İyi Yazar ELİF ŞAFAK
18
En İyi Tiyatro Oyunu
KEŞANLI ALİ DESTANI (Sadri Alışık Tiyatrosu)
19
En İyi Tiyatro Oyuncusu
MÜJDAT GEZEN
20
En İyi Sinema Filmi
DEDEMİN İNSANLARI (Çağan Irmak)
21
En İyi Sinema Oyuncusu
ÇETİN TEKİNDOR
22
En İyi Karikatürist
ERDİL YAŞAROĞLU
23
En İyi Fotoğraf Sanatçısı
MEHMET TURGUT
24
En İyi Müze
PANAROMA 1453 – KOÇ MÜZESİ
İNTERNET ÖDÜLLERİ
25
En İyi İnternet Müzik Portalı
FIZY
26
En İyi İnternet Oyun Portalı
KRALOYUN
27
En iyi Sosyal Paylaşım Portalı
FACEBOOK
 

 

 

Tüm etkinliklere dönmek için tıklayın...