Derneğimiz              
 
 

KABATAŞ DERGİSİ - SAYI 4

İçindekilere dönmek için tıklayın

Geçtiğimiz günlerde, önce geleneksel pilav günümüzü, sonra da 40 yıllık mezunlarımızı birer plaket vererek onurlandırdığımız yaz yemeğimizi çok büyük bir coşku içinde kutladık.

 

Değerli Kabataşlılar,

Bir eğitim yılını daha güze anılar ve duygular ile bitirdik. Mezun olan gençlerimiz yapılan hoş bir tören ile mezuniyet diplomalarını aldılar. On ar için bir yandan sevinirken, bir yandan da okulu-muzdan ayrıldıkları için üzüldük. Ancak şundan değerli öğretmenlerimiz tarafından Atatürk laik ve demokratik cumhuriyetin savunucuları olarak yetiştirilen bu gençler İleride tekrar "Okulum için ne yapabilirim?" düşüncesi İle derneğimize gelip bizlere katılarak Kabataş camiası içindeki yerlerini alacaklardır. Kendilerine önce üniversite eğitimlerinde sonra da iş yaşan­tılarında sonsuz başarılar dileriz, yolları açık olsun.

Demeğimizce okul bahçesinde tertiplenen pilavımız ve Feriye Restaurant'ta gerçekleştirilen yaz yemeğimiz, geçen senelerde olduğu gibi duygulu anların ve sevinçlerin sıkça yaşandığı, uzun zamandır görüşemeyen dostların hasret ile kucaklaştığı, aramızdan ayrılanların yaşlı gözlerle rahmet ile anıldığı anlara sahne oldu. Yenen pilavlar, içilen ayranlar ve yapılan tatlı sohbetler var olan dostlukları bir kat daha kuvvetlendirdi ve en kısa zamanda tekrar görüşebilmek dilek­leri ile vedalaşıldı.

Bu organizasyonlar başarıya ulaştıkça, katılımcıların mutlu­luklarını yüzlerinden okudukça yönetim kurulu olarak görev­lerimizi yerine gelirmiş olabilmenin huzur ve gururunu yaşı­yoruz. Tüm Kabataş camiasının maddi ve manevi destek­lerinin bizlerle olduğunu bilmek de bize ayrıca şevk ve çalış­ma azmi vermektedir. Tekrar görüşebilmek dileğiyle saygılar sunarım.

Saygılarımla

Kabataşlılar Derneği Başkanı
İlhan Orhun

İçindekilere dönmek için tıklayın