Derneğimiz              
 
 

KABATAŞ DERGİSİ - SAYI 3

İçindekilere dönmek için tıklayın

 

 

Sevgili Kabataşlılar

Yapılan Sekizinci Dönem Olağan Genel Kurul Toplantımız İle birlikte, Yönetim Ku­rulumuza katılan yeni arkadaşlarımızın da yarattığı yeni bir heyecanla bir dergi­mizi daha sîzlere sunabilmenin mutluluğu­nu yaşıyoruz.

Yönetim Kurulu olarak bizlere secim sonuçları İle göstermiş olduğunuz teveccühe teşekkür eder, geçen dönemde Yönetim Kurulumuzda görev alarak üstün mesailerini bizlerden ve camiamızdan esirgemeyen ve bir bayrak yarışı mantığı ile görevlerini genç arkadaş­lara bırakan sevgili dostlarımıza şükranlarımı sunarım.

Bu dönemde yapacağımız çalışmaların hedefi Kaba­taş Erkek Lisesi ve camiamıza layık olabilmek, okulu­muz öğrencilerine maddi ve manevi yardımlar sağla­yabilmek, üyelerimiz arasındaki sıcak ilişkilerin deva­mı için İletişim köprüsü olabilmektir.

Bu iletişime devamlılık sağlayabilmek için geleneksel hale gelen başta pilav günümüz, yaz ve kış yemekleri­miz, 29 Ekim Cumhuriyet Balolarımız, söyleşi ve soh­bet toplantılarımız ile konserlerimiz sizlerin hizmetine sunulmaktadır.

Bu yıl bîr ilk gerçekleştirilerek okulumuz 1979 mezu­nu Kabataslılar, Nisan ayı İçinde yapmayı planladığı­mız kış yemeğine davet edilerek mezuniyetlerinin 25. yılı, verilecek plaketler ile kutlanacaktır. İnanıyorum ki o gün her Kabataşlı gibi üstün meziyetlere sahip birçok yeni Kabataşlı kardeşimizle daha tanışma şansına sahip olacağız.

Kabataslılar Derneği bugün olduğu gibi bugünden sonra da Kabataş’ımız için çalışmalarına devam edecektir.

Saygılarımla

Kabataşlılar Derneği Başkanı
İlhan Orhun

İçindekilere dönmek için tıklayın